Gregor Drutex Tczew | Okna, rolety, drzwi, bramy- sprzedaż i montażGregor Drutex Tczew | Okna, rolety, drzwi, bramy- sprzedaż i montażGregor Drutex Tczew | Okna, rolety, drzwi, bramy- sprzedaż i montaż
Okna energooszczędne

Produkty

  • Home
  • Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe są doskonałe do dużych obiektów. Działają jak izolator i pomagają w pracy klimatyzacji. 

Firma SELT SUN PROTECTION SYSTEMS działa na rynku od 1980 roku i specjalizuje się w produkcji zewnętrznych systemów przeciwsłonecznych.

Z 90 BOX

Żaluzja fasadowa Z90 Box Selt przeznaczona jest do montażu podtynkowego, wykonana z aluminium ekstrudowanego z pokrywą rewizyjną umożliwiającą łatwy dostęp i montaż.

C 80 BOX

Żaluzja fasadowa C80 Box Selt przeznaczona jest do montażu podtynkowego, wykonana z aluminium ekstrudowanego z pokrywą rewizyjną umożliwiającą łatwy dostęp i montaż. 

C 50 SLIM

Żaluzja C50 Slim Selt posiada pióra z domieszką magnezu, dzięki czemu charakteryzuje się zwiększoną elastycznością i trwałością. System cechuje się mniejszą kasetą niż standardowe żaluzje.

"Bardzo miła obsługa, łatwo się dogadać i uzgodnić wszelkie szczegóły. Rolety są wysokiej jakości, a montaż wykonany bezbłędnie. Wszystkim bardzo polecam ten punkt sprzedaży."

Lucyna

Klient
"Wszystko w jednym miejscu - drzwi, brama, okna. Fachowe doradztwo, miła obsługa, super ceny. Polecam.

Robert

Klient
Świetne okna. Polecam każdemu, kto myśli o montażu porządnej stolarki okiennej. Obsłua również robi wrażenie.

Grzegorz

klient
Ciepłe energooszczędne montaże

Skontaktuj się
z nami.

Masz pytania? Chcesz zapytać o cenę? Nasi doradcy czekają na Twój telefon.

X