Gregor Drutex Tczew | Okna, rolety, drzwi, bramy- sprzedaż i montażGregor Drutex Tczew | Okna, rolety, drzwi, bramy- sprzedaż i montażGregor Drutex Tczew | Okna, rolety, drzwi, bramy- sprzedaż i montaż
Okna energooszczędne

Produkty

Drzwi

Oferujemy Państwu profesjonalny montaż oraz obsługę sprzedażową drzwi zewnętrznych. W swojej ofercie posiadamy drzwi PVC, ALUMINIOWE, PRZECIWPOŻAROWE oraz DREWNIANE.

Drzwi wejściowe

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być trwałe, estetyczne i funkcjonalne.

DRUTEX

W swojej ofercie, poza stolarką z PVC, posiada również okna, drzwi z drewna i aluminium oraz fasady z aluminium, ogrody zimowe, drzwi przeciwpożarowe oraz rolety i żaluzje zewnętrzne.

GERDA

Od ponad 30 lat działają dla Twojego bezpieczeństwa.

WIKĘD

Wybierając drzwi WIKĘD otrzymujecie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania.

Drzwi harmonijkowe aluminiowe i drewniane

Oryginalne wzornictwo, klasyczny design i zaawansowane rozwiązania techniczne zapewniające maksymalne doświetlenie pomieszczeń.

Drzwi tarasowe podnoszano-przesuwne

Idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach nadające wnętrzom unikatowego charakteru

Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne
Doskonałe rozwiązane zapewniające duży dopływ światła zarówno do dużych jak i małych pomieszczeń, z zachowaniem świetnej izolacyjności termicznej
"Bardzo miła obsługa, łatwo się dogadać i uzgodnić wszelkie szczegóły. Rolety są wysokiej jakości, a montaż wykonany bezbłędnie. Wszystkim bardzo polecam ten punkt sprzedaży."

Lucyna

Klient
"Wszystko w jednym miejscu - drzwi, brama, okna. Fachowe doradztwo, miła obsługa, super ceny. Polecam.

Robert

Klient
Świetne okna. Polecam każdemu, kto myśli o montażu porządnej stolarki okiennej. Obsłua również robi wrażenie.

Grzegorz

klient
Ciepłe energooszczędne montaże

Skontaktuj się
z nami.

Masz pytania? Chcesz zapytać o cenę? Nasi doradcy czekają na Twój telefon.

X